Madwave challenge LC, 15.-16. 2020 Tartu Aura Veekeskuses 50m basseinis
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 34. 31.52 üldarvestus
100m Freestyle 11. 1:08.85
400m Freestyle 6. 5:17.20
100m Backstroke 10. 1:18.91
200m Backstroke 5. 2:50.77
50m Breaststroke 45. 43.42 üldarvestus
100m Butterfly 9. 1:25.76
MALING, Helena - 2005
50m Freestyle 32. 31.45 üldarvestus
50m Backstroke 28. 37.36 üldarvestus
50m Breaststroke 42. 43.08 üldarvestus
50m Butterfly 22. 33.83 üldarvestus
100m Butterfly 6. 1:18.59
200m Medley 10. 2:52.08
SAA, Andra - 2007
50m Freestyle 63. 39.97 üldarvestus
100m Freestyle 39. 1:29.94
50m Backstroke 54. 46.34 üldarvestus
50m Breaststroke 63. 53.91 üldarvestus
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 34. 31.52 üldarvestus
100m Freestyle 11. 1:08.85
400m Freestyle 6. 5:17.20
100m Backstroke 10. 1:18.91
200m Backstroke 5. 2:50.77
50m Breaststroke 45. 43.42 üldarvestus
100m Butterfly 9. 1:25.76
MALING, Helena - 2005
50m Freestyle 32. 31.45 üldarvestus
50m Backstroke 28. 37.36 üldarvestus
50m Breaststroke 42. 43.08 üldarvestus
50m Butterfly 22. 33.83 üldarvestus
100m Butterfly 6. 1:18.59
200m Medley 10. 2:52.08
SAA, Andra - 2007
50m Freestyle 63. 39.97 üldarvestus
100m Freestyle 39. 1:29.94
50m Backstroke 54. 46.34 üldarvestus
50m Breaststroke 63. 53.91 üldarvestus
Eesti Noortesarja II etapp, 08.02.2020 Tartu Aura Veekeskus
ISRAEL, Romi - 2007
100m Freestyle DSQ 1:07.10
100m Backstroke 2.koht 1:15.72
SAEREV, Anette - 2009
50m Freestyle 11.koht 38.17
50m Backstroke 8. koht 45.41
ISRAEL, Romi - 2007
100m Freestyle DSQ 1:07.10
100m Backstroke 2.koht 1:15.72
SAEREV, Anette - 2009
50m Freestyle 11.koht 38.17
50m Backstroke 8. koht 45.41
Räimeralli II etapp, 18.01.2020 Tartu Aura Veekeskus
PALU, Isabel - 2010
50m Freestyle 17. koht 44.00
50m Breaststroke 30. koht 1:16.45
SÄREV, Anette - 2009
50m Freestyle 15.koht 36.95
50m Breaststroke DSQ 56.55
100m Medley 28.koht 1:42.80
PALU, Isabel - 2010
50m Freestyle 17. koht 44.00
50m Breaststroke 30. koht 1:16.45
SÄREV, Anette - 2009
50m Freestyle 15.koht 36.95
50m Breaststroke DSQ 56.55
100m Medley 28.koht 1:42.80
Arena Baltic II etapp, 12.01.2020 Tallinn Sõle ujula
ISRAEL, Romi - 2007
400m Freestyle 6.koht 5:11.05
200m Medley 5.koht 2:49.09
MALING, Helena - 2005
400m Freestyle 21.koht 5:17.35
200m Medley 22.koht 2:47.14
ISRAEL, Romi - 2007
400m Freestyle 6.koht 5:11.05
200m Medley 5.koht 2:49.09
MALING, Helena - 2005
400m Freestyle 21.koht 5:17.35
200m Medley 22.koht 2:47.14
Tartu Tähed I etapp, 07.12.2019 Tartu Aura Veekeskus
PALU, Isabel - 2010 koht aeg
50m Freestyle 14. 44.42
50m Backstroke 11. 52.02
50m Breaststroke DSQ 1:10.57
PALU, Isabel - 2010 koht aeg
50m Freestyle 14. 44.42
50m Backstroke 11. 52.02
50m Breaststroke DSQ 1:10.57
Riia Madwave Challenge, 01.12.2019 Riia 50m bassein
Rahvusvahelises ujumisvõistluses osales Romi Israel 2007 ja nooremad vanuseklassis.
Vanuseklassis oli osalejaid olenevalt distantsist 50-100 võistlejat
Koht Aeg
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 19. 32.43
100m Freestyle 8. 1:10.10
50m Backstroke 9. 36.87
100m Backstroke 5. 1:20.05
50m Butterfly 13. 36.74
200m Medley 5. 2:52.24
Rahvusvahelises ujumisvõistluses osales Romi Israel 2007 ja nooremad vanuseklassis.
Vanuseklassis oli osalejaid olenevalt distantsist 50-100 võistlejat
Koht Aeg
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 19. 32.43
100m Freestyle 8. 1:10.10
50m Backstroke 9. 36.87
100m Backstroke 5. 1:20.05
50m Butterfly 13. 36.74
200m Medley 5. 2:52.24
Eesti noorte ja juuniorite Eesti MV lühirajas 15.11.-17.11. 2019 Tallinnas Sõle ujulas
Tüdrukud 2005 ja nooremad vanuseklass
koht aeg
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 47. 30.85
100m Freestyle 37. 1:08.17
200m Freestyle 39. 2:38.38
50m Backstroke 28. 35.61
200m Backstroke 19. 2:45.87
100m Medley 37. 1:18.52
MALING, Helena - 2005
50m Freestyle 39. 30.13
100m Freestyle 29. 1:07.15
50m Backstroke 25. 35.20
50m Butterfly 21. 33.14
100m Medley 27. 1:16.55
200m Medley 10. 2:47.02
Kõik tulemused: www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=618782
Tüdrukud 2005 ja nooremad vanuseklass
koht aeg
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 47. 30.85
100m Freestyle 37. 1:08.17
200m Freestyle 39. 2:38.38
50m Backstroke 28. 35.61
200m Backstroke 19. 2:45.87
100m Medley 37. 1:18.52
MALING, Helena - 2005
50m Freestyle 39. 30.13
100m Freestyle 29. 1:07.15
50m Backstroke 25. 35.20
50m Butterfly 21. 33.14
100m Medley 27. 1:16.55
200m Medley 10. 2:47.02
Kõik tulemused: www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=618782
EUL Noortesarja I etapp 09.11.2019 Tartu Aura Veekeskus
ISRAEL, Romi - 2007
100m Freestyle 4. koht 1:06.76
100m Backstroke 3. koht 1:15.93
SÄREV, Anette - 2009
50m Freestyle 8. koht 39.10
50m Backstroke 12. koht 47.92
ISRAEL, Romi - 2007
100m Freestyle 4. koht 1:06.76
100m Backstroke 3. koht 1:15.93
SÄREV, Anette - 2009
50m Freestyle 8. koht 39.10
50m Backstroke 12. koht 47.92
Aura Open CUP 12.-13. 10.2019 Tartu Aura Veekeskus
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 10. koht 31.57
100m Freestyle 7. koht 1:10.27
200m Freestyle 10. koht 2:31.39
50m Backstroke 5. koht 35.98
100m Backstroke 1. koht 1:16.25
200m Backstroke 9. koht 2:43.36
50m Breaststroke 7. koht 43.30
MALING, Helena - 2005
50m Freestyle 14. koht 30.63
100m Freestyle 7. koht 1:09.42
50m Backstroke 6. koht 34.96
100m Backstroke 6. koht 1:20.46
50m Butterfly 10. koht 34.03
100m Medley 12. koht 1:19.65
200m Medley 8. koht 2:52.28
ISRAEL, Romi - 2007
50m Freestyle 10. koht 31.57
100m Freestyle 7. koht 1:10.27
200m Freestyle 10. koht 2:31.39
50m Backstroke 5. koht 35.98
100m Backstroke 1. koht 1:16.25
200m Backstroke 9. koht 2:43.36
50m Breaststroke 7. koht 43.30
MALING, Helena - 2005
50m Freestyle 14. koht 30.63
100m Freestyle 7. koht 1:09.42
50m Backstroke 6. koht 34.96
100m Backstroke 6. koht 1:20.46
50m Butterfly 10. koht 34.03
100m Medley 12. koht 1:19.65
200m Medley 8. koht 2:52.28
Räimeralli I etapp 05.10.2019 Tartu Aura Veekeskus
Isabel Palu 2010
50m vabalt 49,80 27.koht
50m selili 52,70 15. koht
100m vabalt 1.51,17 19. koht
Anette Särev 2009
50m vabalt 41,14 30. koht
50m selili 51,29 24. koht
100m vabalt 1.40,13 27. koht
Isabel Palu 2010
50m vabalt 49,80 27.koht
50m selili 52,70 15. koht
100m vabalt 1.51,17 19. koht
Anette Särev 2009
50m vabalt 41,14 30. koht
50m selili 51,29 24. koht
100m vabalt 1.40,13 27. koht
Arena Baltics Talents 28.09.2019 Tartu Aura Veekeskus
Helena Maling 2005
800m vabalt 11.49,37 24. koht
100m kompleksi 1.19,37 23. koht
Romi Israel 2007
800m vabalt 11.06,83 5. koht
100m kompleksi 1.21,35 9. koht
Helena Maling 2005
800m vabalt 11.49,37 24. koht
100m kompleksi 1.19,37 23. koht
Romi Israel 2007
800m vabalt 11.06,83 5. koht
100m kompleksi 1.21,35 9. koht